Sprawy Rolników są nam szczególnie bliskie. 
Specjalnie dla Państwa współpracujemy z najbardziej rolniczym z towarzystw ubezpieczeniowych – CONCORDIA TUW. Powiązanie Concordii z Rolnikami i ich codziennymi sprawami powoduje, że oferta świetnie odpowiada na Pastwa potrzeby.

Czy znacie Państwo przypadki wypadków przy pracy w rolnictwie? Do końca września 2013 roku:

6 366 osób uległo upadkom; 1 437 osób uległo wypadkowi z udziałem zwierząt;   1 422 osoby uległy wypadkom z udziałem maszyn; 18 osób straciło życie*

Źródło: KRUS: Komunikat_o_wypadkach_w_III_kw_2013_roku_3.pdf

Czy wydarzenia te zmieniły sytuację materialną tych osób?

Jeśli wolelibyście Państwo spać spokojnie z myślą, że „w razie czego” znajdą się pieniądze na leczenie, rehabilitację – poradzenie sobie z nagłą sytuacją – zapewnijcie sobie, swojej rodzinie i pracownikom zabezpieczenie od zdarzeń Nieszczęśliwych Wypadków dedykowane specjalnie wypadkom przy pracy w rolnictwie. Odszkodowanie w przypadku śmierci małżonka, rodziców, teściów, dzieci, wypłata w przypadku urodzenia dziecka.

Pakiet ubezpieczenia dla klientów Emiwo

Przykładowe ubezpieczenia grupowe dla rolników

Grad, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, deszcz nawalny, huragan– to wydarzenia, które mogą zniszczyć efekty Państwa pracy ale też szansę na dochód z upraw. Concordia zaproponuje ubezpieczenie z uwzględnieniem dopłat z budżetu Państwa oraz wypłatę odszkodowania w z góry ustalony sposób. Suma ubezpieczenia będzie podstawą wypłaty Państwu rekompensaty za szkodę a nie aktualna cena płodów.  

Błąd podczas pracy w gospodarstwie powodujący śmierć, uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia, utratę lub zniszczenie elementu budynku, maszyny, urządzenia  i szkody spowodowane ruchem Państwa sprzętu wobec innych osób   – to zdarzenie podlegające ubezpieczeniu obowiązkowemu odpowiedzialności cywilnej. Zabezpiecz sobie pomoc w takich przypadkach. 

Ogień w budynkach gospodarczych, powódź, huragan, podtopienie, deszcz nawalny, osunięcie ziemi, tąpnięcie, lawina, upadek statku kosmicznego– możesz pomóc sobie na wypadek tych wszystkich zdarzeń – to także Państwa ustawowy obowiązek!

Oświadczenie o zmianie osoby posiadającej gospodarstwo rolne

Maszyny, urządzenia, sprzęty domowe, ziemiopłody, materiały i zapasy, mienie pracowników, czy innych osób, przygotowane do remontu sprzęty mogą ulec zniszczeniu w żywiołach lub kradzieży?  - dla tych sytuacji ubezpieczenie obowiązkowe nie zadziała - warto zapewnić sobie pomoc w tak nagłych zdarzeniach – zachęcamy, żeby sobie pomóc w nagłym przypadku wykupując wcześniej polisę.

Ogień w budynkach gospodarczych, powódź, huragan, podtopienie, deszcz nawalny, osunięcie ziemi, tąpnięcie, lawina, upadek statku kosmicznego– możesz pomóc sobie na wypadek tych wszystkich zdarzeń – to także Państwa ustawowy obowiązek!

Choroby zakaźne bydła, trzody chlewnej, kur powodujące ubój z konieczności lub blokadę gospodarstwa; działanie żywiołu, który uniemożliwi prowadzenie hodowli, przerwa w produkcji  - te i inne zdarzenia spędzają sen z powiek niejednemu hodowcy. Aby spać spokojnie – poznaj możliwości ubezpieczenia swojej hodowli.

Ubezpieczenie produkcji zwierząt

 

Dla właścicieli koni – ubój z konieczności, wypadek, operacja, trwała utrata rozrodczości  - mogą utrudnić  lub uniemożliwić rozwój hodowli. Aby poznać możliwości zapewnienia sobie wsparcia finansowego w takich przypadkach.

Ubezpieczenie koni

Zdarza się w gospodarstwie, że dzieją się sytuacje z którymi trudno jest sobie poradzić bez wiedzy prawnej. Wypadek przy pracy, zniszczenie upraw lub mienia, konieczność dochodzenia praw z umowy gwarancji lub rękojmi, zarzuty o nie stosowanie się do przepisów – bez stosownej wiedzy trudno sobie sprawnie pomóc, a przysłowiowe „trzaśnięcie drzwiami” u prawnika ma swoją niemałą cenę. Ochrona prawna da Państwu dostęp do pokrycia kosztów:

  1.        Prawnej porady telefonicznej;
  2.        Pisemnej opinii prawnej;
  3.        Wynagrodzenia adwokata/radcy prawnego;
  4.        Sprawy sądowej;
  5.        Egzekucji;
  6.        Itp.

Oraz listę prawników do których ze swoją sprawą można się zwrócić.

Ubezpieczenia rolnicze EMIWO

 
 
Problem z ubezpieczeniem polega na tym, że nie można go kupić gdy jest potrzebne. Musisz je wykupić wierząc, że nie będziesz go potrzebować. Ubezpieczenie to spokojna głowa po prostu. - R.I.Kiyosaki
 

Emiwo - Multiagencja Ubezpieczeniowa

Rejestr Agentów KNF: 11214449/A

 

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia indywidualne
Indywidualne
 
Ubezpieczenia biznesu
Biznesu
 
Ubezpieczenia rolnictwa
Rolnictwa
 
Ubezpieczenia madycyny
Medycyny
 

Adres

70-340 Szczecin
al. Bohaterów Warszawy 34/35
wejście od Notariusza , I piętro

tel: +48 502 774 795

e-mail: ubezpieczenia@emiwo.pl

Strony powiązane


JoomShaper